Výrobní program
Čítače
Aktualizováno:
23.2.2015

DOKUMENTACE PŘÍSTROJŮ  otáčkoměry

Otáčkoměr je digitální přístroj určený k měření otáček různých rotačních prvků, nebo cyklů pracovních strojů v čase. Vstupní impulsy se získávají z připojeného vstupního snímače, který může být buď kontaktní, nebo lépe bezkontaktní (indukční, infračervený ap.). Pro převážný rozsah měřených otáček postačí pouze 1imp./ot., pro měření velmi pomalých otáček je vhodné počet impulsů zvýšit. Vstupní impulsy lze násobit nastavitelnou konstantou a nastavitelná je také předvolba limitní hranice otáček, při které přepne výstupní relé.

Typ Provedení Cena Funkce Základní parametry
CT14   otáčkoměr CT14 980,- Otáčkoměr s pevnou nebo automaticky pohyblivou desetinnou tečkou. Plastový přední rámeček určený k vestavbě do panelu, displej LED 14mm, ovládání a nastavování externími tlačítky připojenými konektorem. Nastavitelná jedna limitní předvolba s výstupním relé, vstupní a decimační konstanta, zálohování parametrů EEPROM.
K2 otáčkoměr CT14-K2 1520,- Otáčkoměr s pevnou nebo automaticky pohyblivou desetinnou tečkou. Plastové pouzdro IP20 určené k vestavbě do panelu, displej LED 14mm, ovládání a nastavování externími tlačítky připojenými konektorem. Nastavitelná jedna limitní předvolba s výstupním relé, vstupní a decimační konstanta, zálohování parametrů EEPROM.
CT16 K4 otáčkoměr CT16-K4 1920,- Otáčkoměr s pevnou nebo automaticky pohyblivou desetinnou tečkou. Plastové pouzdro IP20 hloubky 115mm určené k vestavbě do panelu, displej LED 14mm, ovládání a nastavování externími tlačítky připojenými konektorem. Nastavitelné dvě limitní předvolby s výstupními relé 48V/1A, vstupní a decimační konstanta, zálohování parametrů EEPROM.
K5 otáčkoměr CT16-K5 1920,- Otáčkoměr s pevnou nebo automaticky pohyblivou desetinnou tečkou. Plastové pouzdro IP20 hloubky 115mm určené k vestavbě do panelu, displej LED 14mm, ovládání a nastavování membránovými tlačítky na panelu, nebo externími tlačítky připojenými konektorem. Nastavitelné dvě limitní předvolby s výstupními relé 48V/1A, vstupní a decimační konstanta, zálohování parametrů EEPROM.
CT24   otáčkoměr CT24 1160,- DVĚ LIMITNÍ PŘEDVOLBY

Univerzální otáčkoměr se dvěma limitními předvolbami s výstupními relé, vhodný k regulaci otáček. Plastový přední rámeček určený k vestavbě do panelu, displej LED 14mm, ovládání a nastavování externími tlačítky připojenými konektorem. Nastavitelná vstupní a decimační konstanta, zálohování parametrů EEPROM.

Poznámka:

Všechny funkční varianty je možné zakázkově modifikovat prostřednictvím úprav řídícího SW. Bez navýšení ceny přístroje lze změnit rozsah vstupní násobící konstanty, provést aktivaci tečky na libovolném řádu, nebo některé parametry napevno uložit do paměti bez nutnosti nastavování. Požadované úpravy je vhodné v objednávce slovně popsat, nebo předběžně konzultovat.

Příklad objednávky: CT14-K2-F1